search

Véget ért az esztendő utolsó strandtenisz versenye, melynek a MESE Tenisz Klub fedett pályája adott otthont.

A 2020-as versenynaptár rövidesen megjelenik, két ITF nemzetközi torna is lesz hazánkban.

Az A kategóriában 11 páros gyűlt össze, akik két csoportban küzdöttek meg a továbbjutást érő helyekért.

Az elődöntőben Kalocsáék 7-5-re nyertek a Kovács, Kovács kettős ellen, Borék pedig 7-6-ra győzték le a Kovács, Tállay párost, majd a fináléban Gódorék 6-4-re győztek Borékkal szemben.

11: Palotai Marianna, Szabó-Józsa Katalin

A B kategóriában Nagy Kornél és Szabó Lilla győzött, megelőzve Tállay Lucát és Tállay Andrást, valamint a Palotai Marianna, Katalin Szabó-Józsa párost. A 4. helyen a Bor Péter és Bor-Fejérváry Péter, az 5. helyen pedig az újonc Mohácsy Ádám, Kőszegi Vajk páros végzett.