search
Sűrű program vár a magyarokra a GYAC pályáin - Fotó: Facebook

A nyitófordulóból az eső miatt elmaradt két magyar vonatkozású mérkőzéssel folytatódik csütörtökön Győrött a 15 ezer dolláros ITF tenisztorna.

Délelőtt 10 órától Békefi Bianka és az 1. kiemelt cseh Patuckova lép pályára (szerdán csupán egy játékra volt lehetőség, 0:1 az állás), míg a szomszédos pályán Nagy Adrienn próbálkozik döntő szettre vinni a partit a horvát Biskic ellen. Az állás 6:7(5), 4:4.

Lesz még három magyar vonatkozású egyéni, és két páros összecsapás is a programban.

Dél tájban, a centerpálya harmadik mérkőzésén Udvardy Panna a cseh Horeckova ellen csatázik a legjobb 8 közé jutásért, a koradélutáni órákban pedig a sikeres selejtező után a nyitófordulóban is győzelemmel bemutatkozó Nagymihály Luca lép pályára - Nagy Adrienn vagy Biskic ellen. A másik reggeli meccs győztesének is lesz egy újabb fellépése: pihenő után Békefire vagy Pantuckovára a szerb Curovic vár a 2. fordulóban.

Párosban már a legjobb négy közé jutás a tét csütörtökön - ha az időjárás is úgy akarja.

Az Udvardy, Antonitsch (osztrák) duó a Horackova, Sumova cseh egység ellen mérkőzik, míg Nagy A., Saner (svéd) páros ellenfele a Curovic, Wang (szerb, kínai) kettős lesz.