Csütörtökön délelőtt 11 órától MTK-Siófok és Győri AC-Kőszeg elődöntőket rendeznek a Nemzeti Edzés Központ pályáin. 

A győztesek pénteken a Szuper Liga-elsőségért, az elődöntők vesztesei a bronzérmért mérkőznek.

A kiesés elkerüléséért csütörtökön Zuglóban a Diego, Budaörsön a Hoker-Fagyas vendégeskedik, majd pénteken Diego-Budaörs és Hoker-Mini Garros meccsek lesznek, egyaránt 10.30 órától.

A győri vörös ördögök csoportelsőként jutottak az elődöntőbe

Férfi Szuper Liga, csoportmeccsek, 3. forduló:

 

BUDAÖRSI SC – KŐSZEGI SE 2-5

Szendrői László  - Bartakovics Marcell                        6:1, 4:6, 10-7

Balla Péter – Jarc Rock                                            3:6, 5:7

Tili Balázs – Sardú Dániel                                         3:6, 4:6

Varga-Tóth Olivér – Vörös Máté                                3:6, 3:6

Kulhanek Attila – Csontos Balázs                              6:7, 6:7

Szendrői, Balla – Rock, Bartakovics                           6:3, 3:6, 10-6

Varga-Tóth, Kulhanek – Sardú, Vörös                        3:6, 1:6

 

MINI GARROS TE – MTK 0-7

Stein Ottó – Khin Dániel                                          3:6 0:6

Kellner Ferenc – Gödry Levente                                3:6 3:6

Gödry Botond – Marozsán Fábián                             2:6 2:6

Szabolcsi Gábor – Szathmáry Tibor                          4:6 2:6

Páll Zsolt – Szintai Dávid                                         0:6 1:6

Kellner, Stein – Szintai, Marozsán                             0:6 1:6

Gödry, Szabolcsi – Homonnay, Jancsó                      3:6 6:3 6-10

 

DIEGO SC – HOKER-FAGYAS SE-METRO RSC 5-2

Tóth Gábor János – Zeljenka Martin                          6:1, 6:2

Kaszás Benjamin – Horváth Péter                             6:2, 6:3

Kisgyörgy Gergely – Necz András                             6:4, 6:1

Kaibinger Máté – Kovács Milán                                 2:6, 1:6

Borsos Olivér – Tóth Csongor                                   3:6, 2:6

Kisgyörgy, Tóth G.J. – Toronyi, Necz                        6:2, 6:3

Borsos O., Kaszás – Kovács, Tóth Cs.                       2:6, 7:6, 10-7

 

GYAC – SIÓFOKI SPARTACUS SE-BREGYÓ TE 6-1

Valkusz Máté – Filipenkó Viktor                                6:2, 6:3

Rózsa Gábor – Jakucska István                                6:3, 6:7, 7-10

Somogyi Zsolt – Imre László                                    7:6, 7:6

Kisantal Dominik – Galgóczy Ákos                            6:3, 7:6

Bardóczky Kornél – Bihari József                              6:0, 6:1

Bíró, Balázs Gy. – Filipenkó, Jakucska                      6:4, 6:4

Valkusz, Bardóczky – Galgóczy, Bihari                      6:0, 6:0

FaLang translation system by Faboba
A tenisz-palya.hu évkönyve – 2021

Pályakereső