Szerdán már a legjobb nyolc közé jutásért játszanak a Körmöczy Zsuzsa, illetve Gulyás István nevét viselő szabadtéri felnőtt magyar bajnokságon.
 
Kezdés reggel kilenckor, délután már a párosok is pályára lépnek.  Fajta Péter sérülés miatt visszalépett.
 
Itt az eddigi teljes eredménylista, frissülő napi adatokkal.
 
Zeljenka Martin vívta a férfiaknál a főtábla 1. fordulójának egyetlen háromszettes meccsét - nagy csatában nyert  Belkovics Achilles ellen
 
 
(tenisz-palya.hu) * A felnőtt szabadtéri magyar bajnokság keddi főtáblás nyitányán az esélyesek búcsúztatásáról két ifjú MTK-s gondoskodott. Kovács Márk a 3. kiemelt Héjjas Csongort, míg Kincses Kolos a 7. helyen jegyzett Gombás Pétert győzte le, egyaránt két szoros játszmában. A hölgyeknél az 5. kiemelt Bartha Panna játék nélkül esett ki - szlovéniai fellépése miatt nem tudott indulni a magyar bajnokságon.
 
A szerdai játéknap szomorú híre, hogy az 1. kiemelt Fajta Péter sérülés miatt visszalépett, így a boglári Kis-Balázs Rafael játék nélkül jutott a legjobb nyolc közé.
 
Szerdán a legjobb nyolc közé jutás a tét. A párosok is kezdenek, nem előbb mint 13 órakor. Láthatjuk a két Davis Kupa-klasszis, Borsos Gábor és Nagy Péter duóját is.
 
Íme a rendszeresen frissülő eredménylista.
 
FÉRFIAK
Selejtező
1. forduló:
Kincses Bence (Gyula) - Hargitai Csaba (Bebto)                                  4:6, 6:2, 6:3
Almádi Attila (MTK) - Bíró Marcell (Gellért)                                          6:1, 6:1
Jilly Ádám (Alfa) - András Attila (SZVUK)                                               6:0, 6:0
Pesti Balázs (Bebto) - Belanka Ádám (Tréning Center Békéscsaba)    6:0, 6:0
Tóth Ákos (Gellért) - Nádasy Gergely (SZVUK)                                    6:2, 6:4
Kápolnási Norbert (Norka Team Budapest) - Szabó György (Budaörs) 6:2, 1:6, 6:3
Márki Marcell (MTK) - Kóczán Lajos (HTFC CSO-KO)                            6:1, 6:1
Balla Péter (MTK) - Gráf Bence (PG)                                                    3:6, 6:2, 1:0, sérülés 
Török Ákos (MESE) - Péter Soma (MTK)                                              5:2, sérülés
Kárpáti Viktor (Golden Ace) - Székács Márk (Gyula)                             6:2, 6:0
Helmes Péter (Vasas) - Varga Ákos (DEAC)                                         6:2, 6:2
Zsembery András (Unik) - Pálfi Zoltán (Vasas)                                     6:2, 6:3
Kovács Márk (MTK) - Péntek Ábel (Kaposvár)                                      6:0, 6:1
Pfliegel Ádám (Dorog) - Béres Máté (Next)                                         6:3, 6:1
Dancsák Márton (PG) - Laczkó Béla (MTK)                                          6:3, 6:4
Szatmáry Adrián (MTK) - Dávid Roland (SZVUK)                                  6:4, 7:5
 
2. forduló:
Almádi - Kincses                                  6:2, 6:4
Jilly - Pesti                                           7:6(5), 6:1
Tóth - Kápolnási                                   6:2, 6:0
Balla - Márki                                         6:2, 4:6, 7:5
Kárpáti - Török                                     6:2, 6:3
Zsembery - Helmes                              6:1, 6:4
Kovács - Pfliegel                                   6:1, 6:1
Szatmáry - Dancsák                              6:4, 6:1
 
3. forduló, a feljutásért:
Jilly - Almádi                                        4:6, 6:3, 1:0 sérülés
Balla - Tóth                                         játék nélkül
Zsembery - Kárpáti                               6:4, 5:7, 6:2 
Kovács - Szatmáry                                6:2, 2:0, sérülés
 
Főtábla
1. forduló:

Fajta Péter (GYAC, 1.) - Sávay Zalán (Vasas)                                      6:4, 6:1
Kis-Balázs Rafael (BBTC) - Miljanic Markó (PG)                                  6:3, 6:4
Bartakovics Marcell (Kőszeg) - Koczka Patrik (MESE)                        6:4, 6:3
Szőke Ádám (Pasarét, 8.) - Balla Péter (MTK)                                    6:1, 6:3                          
Kovács Márk (MTK) - Héjjas Csongor (Budaörs, 3.)                            6:3, 7:5
Zeljenka Martin (Hoker) - Belkovics Achilles (Tenisz Műhely)            4:6, 6:4, 6:1
Páll Noel (DEAC) - Lovász Zoltán (Gyula)                                           7:6(4), 6:1
Kincses Kolos (MTK) - Gombás Péter (Kiskút, 7.)                               6:4, 6:4
Máthé Gábor (DEAC, 5.) - Jilly Ádám (Alfa)                                          7:5, 6:1
Varga-Tóth Olivér (Budaörs) - Perjési Markó (Golden Ace)                 6:2, 6:4
Kisantal Botond (Tenisz Műhely) - Hornung Gábor (Vasas)                6:3, 6:3
Sztasák Jonatán (Tenisz Műhely, 4.) - Zsembery András                     6:1, 6:4
Mészáros Patrik (Next, 6.) - Szebeni Dániel (Future)                          6:4, 6:4
Szappanos Márton (Kőszeg) - Balogh Bálint (Siófok)                         6:4, 6:2
Deli Merse (PG) - Liszka Márton (MTK)                                              6:2, 6:1
Nagy Péter (PG, 2.) - Kovács Krisztián (SVSE)                                     6:0, 6:0
 
2. forduló:
Kis-Balázs - Fajta                                játék nélkül, Fajta sérülése miatt
Bartakovics - Szőke                            6:2, 6:2
Kovács - Zeljenka                               6:4, 7:6(2)
Kincses - Páll                                     6:4, 6:4
Máthé - Varga-Tóth                            6:4, 6:3
Sztasák - Kisantal                               6:2, 6:1
Mészáros - Szappanos                        4:6, 6:1, 6:4
Nagy - Deli                                        6:2, 6:3
 
3. forduló
Kis-Balázs - Bartakovics
Kovács - Kincses
Máthé - Sztasák
Nagy - Mészáros
 
 
Férfi páros
1. forduló:

Nagy Péter, Borsos Gábor (1.) - Kincses Bence, Lovász Zoltán
Deli Merse, Miljanic Markó - Stasák Jonatán, Belkovics Achilles
Bartakovics Marcell, Mészáros Patrik (4.) - Kovács Márk, Balla Péter
Hornung Gábor, Kurucsai Dominik - Dancsák Márton, Zsembery András
Héjjas Csongor, Gombás Péter - Liska Márton, Marics András
Varga Tóth Olivér, Zeljenka Martin (3.) - Szatmáry Adrián, Szőke Ádám
Kincses Kolos, Máthé Gábor - Dávid Róbert, Nádasy Gergely
Kisantal Botond, Sávay Zalán (2.) - Szebeni Dániel, Horváth Henrik
 
*
 
szabaninSzabanin Natália adogat a Jeck Viola elleni mérkőzésen
 
 
NŐK
Főtábla
1. forduló:
Szababin Natália (RTA, 1.)                                                                bye
Jeck Viola (Unik) - Tihanyi Luca (Savaria)                                          6:0, 6:0
Böröczky Emilia (Bebto)  - Ott Lívia (Pannon SE)                              6:3, 6:3            
Juhász Janka (Vasas) - Bartha Panna (PVTC, 5.)                                 játék nélkül
Drahota Szabó Dorka (Sportmánia, 3.) - Nemcsek Gréta (Vasas)      6:4, 6:0
Bak Szabó Norina (MTK) - Németh Anna (TTC)                                  6:2, 6:0
Bíró Melinda (Gellért) - Bordás Patrícia (SZVUK)                                6:1, 6:0
Badics Mila (Kiskút, 6.) - De Paola Viviana (Fortuna)                           6:3, 6:4
Faludi Vivien (SVSE, 8.) - Gyenge Csenge (Vasas)                              6:0, 6:4
Pécsi Boglárka (Future) - Németh Kitti (Fortuna)                               6:0, 6:2
Wiandt Viktória (MTK) - Punyi Anna (DEAC)                                        4:6, 7:6(5), 6:2
Molnár Kitti (MTK, 4.) - Mihálka Zsófia (Alfa)                                       6:1, 6:1
Komlódi Kiara (Unik, 7.) - Bodó Blanka (MTK)                                     6:1, 6:2
Szabó Laura (Budaörs) - Fehér Laura (PG)                                         6:1, 6:1 
Kis Czakó Eszter (Gellért) - Finak Eszter (Medikus)                            6:3, 6:3
Tóth Amarissa Kiara (Vasas, 2.) - Kovács Sebestyén Lili (MTK)            6:1, 6:0
 
2. forduló:
Szabanin - Jeck                           6:1, 6:1
Böröczky - Juhász                       6:4, 6:2
Drahota-Szabó - Bak-Szabó        6:1, 6:1
Badics - Bíró                               6:4, 5:7, 6:4
Pécsi - Faludi                              6:0, 6:4
Molnár - Wiandt                          6:3, 6:0
Szabó - Komlódi                          7:6(4), 4:6, 6:1
Tóth - Kis-Czakó                         játék nélkül Tóth
 
3. forduló:
Szabanin - Böröczky
Drahota-Szabó - Badics
Pécsi - Molnár
Tóth - Szabó
 
Női páros
1. forduló:

Badics Milla, Molnár Kitti (1.)                                  erőnyerő
Bak-Szabó Norina, Pécsi Boglárka                           erőnyerő
Berényi Eszter, Mihálka Zsófia (4.)                           erőnyerő
De Paola Viviana, Faludi Vivien - Bordás Patrícia, Böröczky Emília 
Komlódi Kiara, Juhász Janka                                   erőnyerő
Finak Eszter, Punyi Anna (3.)                                   erőnyerő
Gyenge Csenge, Nemcsek Gréta - Fehér Laura, Kovács-Sebestyén Lili
Bíró Melinda, Kis-Czakó Eszter                                 erőnyerő
 
2. forduló:
Badics, Molnár - Bak-Szabó, Pécsi
Berényi, Mihálka - De Paola, Faludi
Finak, Punyi - Komlódi, Juhász                                     
Bíró, Kis-Czakó - Gyenge, Nemcsek
 
Csütörtökön 9 órától előbb a négy női mérkőzés lesz egy időben, majd nem előbb mint 10 órától a férfiak veszik át a pályát az elődöntőért vívott csatáikkal.
A női és férfi párosok zárják a napot.
FaLang translation system by Faboba

teniszlexikon – rendelje meg itt online

Pályakereső