A fővárosban a Tenisz Műhely, vidéken a Soproni VSE jeleskedett a korosztályos bajnokságokon, de dicséretet érdemel minden klub és játékos, hiszen nem csupán egymással, de a hőséggel is meg kellett harcolni az Építők sporttelepén, illetve a bajai Csátaljay István Tenisz Klubban rendezett bajnoki küzdelmeken.

Összegyűjtöttük az összes dobogós helyezést. Íme:

 

Korosztályos Budapest-bajnokság 

egyéni

F12: 1. Kiss Domonkos (Tenisz Műhely), 2. Balázs Dávid (Tenisz Műhely) 6:3, 6:3, 3. Paksi Vince (Minorex) és Jeliszejev Mihály (Alfa TI). - Páros: 1. Giovantsis, Kiss D., 2. Balázs Dávid, Sávolt Dorián 6:1, 6:4, 3. Olasz Botond, Tóth Barnabás (MTK) és Sonkodi Boldizsár, Jóny Márk (Vasas, Alfa TI)
F14: 1. Kovács Marcell (Pasarét), 2. Szász Mihály (Bebto) 1:6, 6:2, 6:2, 3. Schmidinger Dániel (Tenisz Műhely) és Lázár Tamás (Bebto) - Páros: 1. Kovács Marcell, Sághy Bálint (Pasarét), 2. Bakonyi Dániel, Szász Mihály (Bebto) 6:3, 6:3, 3. Varga Oszkár, Váradi Ernő (Tenisz Partner, Pasarét) és Laczkovicz Zoltán, Mlinárik Bálint (Vasas)
F16: 1. Bakonyi Dávid (Pasarét), 2. Zsembery András (Unik SE)), 7:5, 6:3, 3. Nagy Botond (Alfa TI) és Grossmann Maxim (MTK) - Páros: 1. Jilly Ádám, Bakonyi Dávid (Alfa TI, Pasarét), 2. Mező Marcell, Nagy Botond (MTK, Alfa TI) 7:6(8), 6:4, 3. Almádi Attila, Grossmann Maxim (MTK) és Góczi Erik, Zsembery András (Tenisz Műhely, Unik SE)
F18: 1. Szőke Ádám (Pasarét), 2. Hornung Gábor (Vasas) 7:5, sérülés, 3. Liszka Márton (Vasas) és Kisantal Botond (Tenisz Műhely) - Páros: 1. Kisantal Botond, Szőke Ádám (Tenisz Műhely, Pasarét), 2. Liszka Márton, Varga János (Vasas) 6:1, 6:2, 3. Laczkó Béla, Visontai Milán (MTK) és Szabó András, Tófalvi Marcell (Pasarét)

L12: 1. Kovács Emese (Tenisz Műhely), 2. Sávolt Karolina (Tenisz Műhely) 7:6(8), 6:4, 3. Markovits Mirabell (Tenisz Műhely) és Halbritter Borbála (Bebto) - Páros: 1. Kovács Emese, Halbritter Borbála (Tenisz Műhely, Bebto), 2. Nagy Ramóna, Markovits Mirabell (Tenisz Műhely) 6:3, 6:1, 3. Bertók Nelli, Jánosik Liliana (Fortuna, Funside) és Galla Liza, Mazán Aliz (MTK)
L14: 1. Kálmán Luca (Alfa TI), 2. Nemcsek Gréta (Vasas) 6:1, 6:4, 3. Kardos Lora (RTA) és Benke-Giosanu Izabella (Vasas) - Páros: 1. Beviz Lujza, Sávolt Karolina (Tenisz Műhely), 2. Kállay Dorina, Kristyán Fanni (Bebto, Tenisz Műhely) 6:1, 6:4, 3. Fehér Lola, György Sára (Bebto)
L16: Farkaslaki-Hints Flóra (Tenisz Tanoda), 2. Komlódi Kiara (PG) 6:3, 6:2, 3. Gyenge Csenge (Tenisz Műhely) és Nagy Gréta (MTK) - Páros: 1. Farkaslaki-Hints Flóra, Nagy Gréta (Tenisz Tanoda, MTK), 2. Fehér Laura, Kovács Luca (PG, Pasarét) 6:3, 6:2, 3. György Emília, Zab Míra (Bebto) és Burkus Bella, Kovács-Sebestyén Lili (Next, MTK)
L18: 1. Kántor Anna (MTK), 2. Eperjesi Kata (PG) 6:0, 6:0, 3. Németh Kitti (Fortuna) és Rágyánszki Virág (MTK) - Páros: 1. Bodó Blanka, Eperjesi Kata (MTK, PG), 2. Juhász Janka, Szilágyi Ágota (Vasas, PG) 6:4, 6:0, 3. Lay Kinga, Németh Kitti (Fortuna)

Csapat

F12: 1. Tenisz Műhely I. (Kiss Domonkos, Giovantsis Noel, Balázs Dávid, Szűcs Milán – csapatvezető: Selmeci Petra), 2. Alfa TI I., a döntőben 4-0, 3. MTK-BTC és Tenisz Műhely II.
F14: 1. Pasarét TK I. (Kovács Marcell, Sághy Bálint, Váradi Ernő, Kacskovics Balázs – csapatvezető: Nemes Gábor), 2. Bebto Team A, a döntőben 3-0, 3. Vasas és Pasarét II
F16: 1. Alfa TI (Jilly Ádám, Nagy Botond, Baleja Konor – csapatvezető Szabó Tamás és ifj. Szabó Tamás), 2. MTK-BTC, a döntőben 2-1, 3. PG Tenisz és MTK I
F18: 1. Unik SE (Mészáros Patrik, Zsembery András – csapatvezető: Dekovics Attila), 2. Vasas SC Piros, a döntőben 2-1, 3. PG Tenisz és Vasas SC Kék

L12: 1. Tenisz Műhely (Kovács Emese, Sávolt Karolina, Markovits Mirabell, Simon Amanda Vanda – csapatvezető: Selmeci Petra), 2. MTK-BTC, 3. Pillan-GO, 4. Fortuna SE
L14: 1. Vasas (Benke-Giosanu Izabella, Nemcsek Gréta, Juszku Léda, Piszter Anna – csapatvezető: Szávay Blanka), 2. Alfa TI, 3. Bebto Team
L16: 1. PG Team (Komlódi Kiara, Pukkai Réka, Fehér Laura, Kolozár Lili – csapatvezető: Punyi Gábor), 2. Bebto Team, 3. Next TA
L18: 1. MTK I. (Kántor Anna, Bodó Blanka, Rágyánszki Virág – csapatvezető: Barátosi Levente), 2. PG Tenisz, egymás ellen 2-1, 3. MTK-BTC, 4. MTK II

 

svse 2022Soproni edzői team

                                     Korosztályos vidékbajnokság

A soproniak hóditották el az egyesületi pontversenyért járó trófeát: vidéken a legeredményesebb egyesület az SVSE volt, megelőzve a szegedi Gellért SE és a Pécs VTC klubjait.

Egyéni

F12: 1. Fazekas Vencel (Open TV), 2. Mokán István (Viharsarok), a döntőben 6:3, 6:2, 3. Mátyás Hunor (Gyula) és Szebeni Miklós (Future) - Páros: 1. Mokán Miklós, Lipp Máté (Viharsarok), 2. Fazekas Vencel, Mátyás Hunor (Open TV, Gyula) 6:1, 6:3, 3. Oláh-Le Milan Viet, Rekedt-Nagy Zoltán (SVSE, Panakor) és Szebeni Miklós, Tóth Vid (Future,Viharsarok)
F14: 1. Závaczki Milán (Marso), 2. Takács Bercel (Dunakeszi) 7:6(8), 5:7, 6:2, 3. Pajor Bertalan (PVTC) és Kulcsár Kristóf (ZTE) - Páros: 1. Kulcsár Kristóf, Závaczki Milán (ZTE, Marso), 2. Pajor Bertalan, Simon István (PVTC) 6:1, 6:3, 3. Somogyi Ábel, Takács Bercel (Dunakeszi) és Kovács Barnabás, Vitéz Csongor (Sportmánia, Marso)
F16: 1. Juhász Bence (Kiskút), 2. Sift Barnabás (SVSE) 5:7, 7:5, 6:2, 3. Taskovics Viktor (Kiskunhalas) és Major Áron (Open TV) - Páros: 1. Kurucsai Dominik, Major Áron (Kiskút, Open TV), 2. Taskovics Viktor, Varga Ákos (Kiskunhalas, DEAC) 6:2, 6:1, 3. Draskovits Dénes, Varga Zsombor (Budaörs) és Horváth Bence, Virághalmi Viktor (Panakor, Sportmánia)
F18: 1. Bakó Bálint (SVSE), 2. Bíró Marcell (Gellért) 6:1, 6:0, 3. Bencző Balázs (DEAC) és Boros Botond (SVSE) - Páros: 1. Bakó Bálint, Sift Barnabás (SVSE), 2. Boros Botond, Kovács Vilmos (SVSE) 6:0, 6:4, 3. Bíró Marcell, Temesvári Balázs (Gellért) és Bencző Balázs, Gödri István (DEAC)

L12: 1. Rekedt-Nagy Panni (SVSE), 2. Fizel Laura (SVSE) 6:2, 6:4, 3. Sziklai Zota (Optofit) és Nógrádi Noémi (Gubacsi TK) - Páros: 1. Rekedt-Nagy Panni, Fizel Laura (SVSE), 2. Lehoczki Noémi, Szilágyi Alexandra (SVSE), 6:0, 6:0, 3. Csernus Tímea, Vecseri Bianka (Gyula, SVSE))és Nógrádi Noémi, Sziklai Zita (Gubacsi TK, Optofit)
L14: 1. Sziklai Eszter (Optofit), 2. Szalay Milla (Baja) 6:1, 6:2, 3. Teker Lotti (Kiskút) és Kovács Hédi (Gyula) - Páros: 1. Szalay Milla, Sziklai Eszter (Baja, Optofit), 2. Kovács Hédi, Buchholcz Bora (Gyula, Gellért) 6:2, 6:3, 3. Csukás Réka, Sebestyén Mira (Gyula) és Sándor Lara, Teker Lotti (Marso, Kiskút)
L16: 1. Kis-Czakó Eszter (Gellért), 2. Pécsi Boglárka (Future) 6:2, 6:1, 3. Ruzsinszky Hanna (BUSC) és Böröczky Emília (Fitt) - Páros: 1. Kis-Czakó Eszter, Major Stella (Gellért), 2. Farkas R Bonita, Pécsi Boglárka (BBTC, Future) 6:4, 4:6, 10-6, 3. Bányai Boglárka, Péter Lili (DEAC) és Szabó Lora, Ruzsinyszky Hanna (Kiskút, BUSC)
L18: 1. Semperger Ivett (Budaörs), 2. faludi Vivien (SVSE), 3. Kuti Aliz (SZVUK)

Csapat

F12: 1. Viharsarok (Mokán István, Lipp Máté, Tóth Vid – csapatvezető: Hankó Bálint), 2. Future TT, a döntőben 3-0, 3. Panakor és PVTC I.
F14: 1. PVTC I. (Pajor Bertalan, Simon István, Bányai Zalán – csapatvezető: Simon István), 2. Csopak TK, a döntőben 2-1, 3. BUSC és Gellért TK
F16: 1. Sportmánia (Virághalmi Viktor, Nagy Gergő, Kovács Barnabás, Filipás Barna – csapatvezető: Hajnal István), 2. Budaörs, a döntőben 2-1, 3. Fehérvár Kiskút és Gellért SE
F18: 1. SVSE I. (Bakó Bálint, Sift Barnabás – csapatvezetők: Úr Csaba, Úr Viktor, Trója Tibor), 2. SVSE III, a döntőben 2-0, 3. DEAC és Gellért SE

L12: 1. SVSE I. (Rekedt-Nagy Panni, Fizel Laura, Lehoczky Noémi és Szilágyi Alexandra - csapatvezető: Úr Csaba, Úr Viktor, Trója Tibor), 2. BUSC, a döntőben 2-1, 3. Bajai TK és BBTC
L14: 1. Fehérvár Kiskút (Teker Lotti, Badics Lara, Ozsváth Dóra – csapatvezető: Pákai Norbert), 2. SVSE, 3. TSZSK Gyula, 4. Future TT
L16: 1. Gellért SE (Major Stella, Ganbat Jázmin, Buchholcz Bora, Mendre Mirtill – csapatvezetők: Kiss György, Sonkodi Bálint, Susányi Zsófia), 2. DEAC, 3. ZTE és BBTE
L18: 1. Gellért SE (Kis-Czakó Eszter, Bíró Melinda – csapatvezetők: Kiss György, Sonkodi Bálint, Susányi Zsófia), 2. SZVUK SE, egymás ellen 2-0, 3. Panakor TK

FaLang translation system by Faboba

teniszlexikon – rendelje meg itt online

Pályakereső