Lezárult a Kecskeméti Amatőr Teniszezők Egyesülete szervezésében zajló városi amatőr tenisz csapatbajnokság.

Az eredményhirdetésre a koronavírus-járvány miatt szűk körben került sor - ezúttal elmaradt az ünnepélyes díjkiosztó, a gálavacsora. A Széktói teniszpálya klubhelyiségébe csak az első három helyezett csapatok kapitányai voltak hivatalosak a díjak átvételére és a gratulációra.

 

A KATE vezetőségének külön elismerés, hogy ebben a járványos időszakban, szinte zökkenőmentesen sikerült megrendezniük a 2020-as bajnoki évadot.

A bajnokság az idén is öt kategóriában zajlott, osztályonként nyolc, illetve hét csapat versenyezett.

Extra liga:
1. Radír (Tánczos Zoltán, Szentgyörgyi László, Lázár András) 29 pont
2. Pötyi (Bárdos Ferenc, Szabó Krisztián, Konfár Tamás, Elekes Zsolt, ifj. Vörös István) 26
3. ATU (Orosz Béla, Vasas László, Tóth Dániel, Orosz Éva) 24

A osztály:
1. Love Game (dr. Vágó Áron, Gyetvai Ádám, Szebelédi Zoltán) 30
2. Crono Embassy (Faragó László, Nagy Attila, Konfár Zoltán, Vajda Viktor, Pákozdi György)
3. Erőnyerők (Tóth Jenő, Borsik Viktor, dr. Kovács Attila, Ígert András, Vörös Viktor) 28

B osztály:
1. Leveller (Csitos Balázs, Csitos György, Csitos Péter, Ruzsics Tünde) 33
2. NRG (Gönczi Imre, Tiszavölgyi Ádám, Póczonyi Zsolt, Bogdanovics Endre) 33
3. Max Point (Bulyovcsity Róbert, Malagurszki Dragan, Chu Phan Hoang) 24

C osztály:
1. HWS (Mucsi Ferenc, Kurucz István, Fricz István, Bárdi Sándor, Magyar Péter) 31
2. Rakett (Nyilas Zoltán, Ágoston Krisztián, Bekő Imre, Murár Zoltán, dr. Tóth Gábor Elek) 29
3. Aprico (dr. Virányi Zsolt, Göbölyös Alexander, dr. Virányi Attila, Virányi Kristóf, Leviczky Cirill) 20

D osztály:
1. KGST (Jens Nack, Kazacsay László, Kovács István, Kovács Attila, Králik Tamás, Lovas Szilárd) 33
2. Startup (Balogh Erik, Virányi Levente, Salamon András, Völgyesi Máté, Kovács Bence) 22
3. Ellenfelek (Filó Zsombor, Szabó Géza, Nagypál Angéla, Ambrus Attila) 20

FaLang translation system by Faboba

teniszlexikon

Pályakereső