A női bajnokcsapat - Fotó: MTSZ

Mindkét Szuper Liga-trófeát az MTK teniszezői szerezték meg, nőknél és a férfiaknál is a Győri AC végzett a második helyen.

A hölgyeknél körmérkőzéses sorozat döntötte el a hat csapat sorrendjét, az uraknál az elődöntőbe jutást kellett előbb kiharcolni, s azt követte az aranymeccs.

Összeállításunkban megtalálható a most zárult két SZL valamennyi részeredménye.

A Balatonalmádiban rendezett 15 ezres férfi ITF-torna legjobb magyar résztvevője a selejtezőből indult Madarász Gergely volt döntős helyezésével.

A fiatal játékos amerikai tanulmányait befejezve, egy hónapja tért véglegesen haza Magyarországra, s most már csak a teniszre koncentrál.

Régi-új edzője, Pákai Norbert klubjában, a MAFC-ban a fiatalok elé szeretné példaképként állítani a kiváló mentalitású játékost.

Díjakat, elismerő címeket adott át a kecskeméti polgármester a képviselő-testületi üléshez kapcsolódó ünnepségen.

Köszöntötték a Magyarország jó tanulója, jó sportolója-2018 pályázaton elismerést nyert teniszező Bíró Melindát is.

Szentirmay Erzsébet a 2019-es pörtschachi eredményhirdetésen

Minden idők legnagyobb mezőnye vetélkedett a 35-85 év közötti szeniorok nyílt Európa-bajnokságán az ausztriai Pörtschachban.

Negyvenkét nemzet képviseletében 358 résztvevő szerepelt a Werzer Aréna pályáin.

Kevesebb magyar vett részt a kontinenstornán, mint az előző heti rangos nemzetközi versenyen, ám ezúttal is volt döntősünk, érmes helyezésünk.