Az U14-es tenisz magyar bajnokság támogatói a debreceni teniszcsarnok építészeti és burkolati különlegességeit is bemutatták.

A HUNÉP és a Globál Sport az építkezésről, a holland Pulastic cég a burkolatról számolt be a szakmai előadáson.

Az első és a második kiemelt csatázott a 12 esztendősek fedett pályás magyar bajnokságának döntőjében, s a 2. helyen jegyzett Kardos Lora szerezte meg a trófeát.

A fiúknál érvényesült a papírforma, Kovács Marcell diadalmaskodott, s nem csupán egyéniben, de párosban aranyat nyert.

Látványos játékot és nem kevés izgalmat hozott az U14-es fedett pályás magyar bajnoki döntő a fiúk és a lányok mezőnyében egyaránt.

Kincses Kolos és Bíró Melinda is duplázni tudott a debreceni Unideb Kupán: az egyéni siker mellé párosban is bajnoki címet nyert, Győri Lóránt, illetve Kis-Czakó Eszter oldalán.

Az esélyesek aranymeccseivel zárul szerdán Debrecenben a 14 éves teniszezők magyar bajnoksága, az Unideb Kupa.