Lezárult a csoportkör, kialakult a férfi Szuper Liga rájátszásának párosítása.

Csütörtökön 11 órától a Nemzeti Edzésközpontban két fővárosi csapat, illetve két nyugat-magyarországi klub csatázik a pénteki döntőbe jutásért.

A nők hat csapatos, körmérkőzéses sorozata pénteken kezdődik.

Az MTK címvédőként várja a Diego elleni elődöntőt. Nagy Péter és Jancsó Miklós edző - Fotó: Zádor Péter

 

A legutóbbi sorozat nyertese, az MTK veretlenül zárta a három lépcsős csoportkört, hasonlóképp hasított az elmúlt esztendőkben remeklő győri gárda is. A Diego, illetve a Kőszeg csoportmásodik helyről csatlakozott az elődöntős mezőnybe.

Vélhetően csatlakoznak a "nagyágyúk" is, hiszen Fucsovics Márton (MTK), illetve Balázs Attila (Győr) neve is ott szerepel az élcsapatok névsorában, így előfordulhat, hogy a pénteki aranycsatában egymás ellen mérkőzik a Davis Kupa-válogatott két meghatározó embere.

 

Csütörtöki elődöntők a NEK pályáin, 11 órától: MTK-Diego és Győr-Kőszeg.

Kiesési mérkőzések (az elől álló csapatok otthonában)

Csütörtök, 11 óra:
Pasarét - Halasi TC-Római TA
Budaörs - Siófok-Bregyó

Péntek, 11 óra:
Siófok-Bregyó - Pasarét
Halasi TC-Római TA - Budaörs

***

SZUPER LIGA, FÉRFIAK

Csoportmérkőzések

A-csoport:

PASARÉT TK – MTK BUDAPEST 2-5
Balla Péter – Piros Zsombor                  0:6, 1:6
Kovács Márk – Nagy Péter                    3:6, 4:6
Kisantal Dominik – Füle Mátyás             0:6, 3:6
Tóth Attila – Szintai Dávid                    2:6, 6:4, 12-10
Kínál Kristóf – Cseresznyés Máté           3:6, 3:6
Balla, Kovács – Nagy, Cseresznyés        7:5, 7:5
Kisantal, Kínál – Szintai, Szathmáry       5:7 1:6

BUDAÖRS SC – KŐSZEGI SE 3-4
Sztakhovszkij,Sergiy – Vörös Máté              2:0, Vörös feladta
Hornung Iván – Bartakovics Marcell            1:6 3:6
Szendrői László – Kéki Márk                       2:6 7:6 5-10
Varga-Tóth Olivér – Szappanos Márton       6:3, 6:3
Dulganov Richárd – Khin Dániel                 1:6, 0:6
Sztakhovszky, Hornung – Kéki, Szappanos  4:0, feladta
Varga-Tóth, Dulganov – Khin, Bartakovics   5:7, 6:2, 6-10

MTK – BUDAÖRS 6-1
Piros Zsombor – Kis-Balázs Rafael                  6:2, 6:2
Nagy Péter – Hornung Iván                          6:2, 7:5
Füle Mátyás – Szendrői László                       2:6, 5:7
Szintai Dávid – Varga Tóth Olivér                  6:1, 6:0
Szathmáry Tibor – Dulganov Richárd             6:3, 6:0
Nagy, Cseresznyés – Kis-Balázs, Varga-Tóth   6:0, 6:1
Piros, Szintai – Kulhanek, Hornung               7:5, 6:2

KŐSZEG – PASARÉT 4-3
Vörös Máté – Balla Péter                     6:2, 3:6, 10-7
Bartakovics Marcell – Kovács Márk       6:3, 5:7, 10-0
Enyedi János – Kisantal Dominik          6:7, 3:6
Szappanos Márton – Tóth Attila           5:7, 6:3, 5-10
Khin Dániel – Kinál Kristóf                  6:4, 6:3
Bartakovics, Khin – Balla, Kovács        6:4, 6:3
Vörös, Enyedi – Kisantal, Kinál           3:6, 7:6, 6-10

PASARÉT – BUDAÖRS 4-3
Balla Péter – Sztakhovszkij, Sergiy               0:6, 2:6
Kovács Márk – Kis-Balázs Rafael                  3:6, 6:0, 10-6
Kisantal Dominik – Szendrői László             6:4, 7:6
Tóth Attila – Varga-Tóth Olivér                    6:1, 6:4
Kinál Kristóf – Dulganov Richárd                  4:6, 6:4, 10-5
Kisantal, Kovács – Kis-Balázs, Stakhovsky    3:6, 4:6
Balassa, Tamás – Kulhanek, Varga-Tóth      4:6, 5:7

MTK – KŐSZEG 6-1
Piros Zsombor – Bartakovics Marcell            6:2, 6:3
Nagy Péter – Szappanos Márton                 6:0, 6:1
Füle Mátyás – Khin Dániel                          1:6, 6:4, 10-6
Szintai Dávid – Horváth Gábor                    6:0, 6:1
Cseresznyés Máté – Lipták János                 6:3, 6:1
Nagy, Piros – Bartakovics, Lipták                 2:1 Kőszeg feladta
Szathmáry, Jancsó – Szappanos, Horváth    1:2, MTK feladta

B-csoport:

DIEGO SC – SOMOGYI ELECTRONIC GYAC 3-4
Madarász Gergely – Valkusz Máté             6:4, 7:5
Necz András – Marozsán Fábián               0:6, 3:6
Velcz Zsombor – Fajta Péter                    6:7, 3:6
Kaszás Benjámin – Makk Péter                 2:4, Kaszás feladta
Kotormán Ákos – Somogyi Zsolt               6:3, 6:0
Madarász, Necz – Marozsán, Fajta           1:6, 5:7
Velcz, Kotormán – Makk, Valkusz             3:6, 6:4, 10-5

HALASI TC-RÓMAI TA – SIÓFOKI SPARTACUS-BREGYÓ TE 3-4
Taskovics Teodor –Borsos Gábor            3:6, 5:7
Héjjas Csongor – Sallay Péter                4:6, 4:6
Szebeni Dániel – Balogh Bálint              3:6, 6:3, 10-7
Csányi Szabolcs – Jakucska István         6:1, 6:3
Vizi Zsombor – Imre László                   7:5, 6:2
Czigler, Szebeni – Borsos, Imre             0:6, 3:6
Csányi, Taskovics T. – Sallay, Balogh     3:6, 1:6

SIÓFOK-BREGYÓ – DIEGO  3-4
Borsos Gábor – Madarász Gergely         3:6, 4:6
Sallay Péter – Necz András                   7:6, 7:6
Balogh Bálint – Velcz Zsombor              2:6, 5:7
Filipenko Viktor – Kaszás Benjamin        7:6, 7:6
Imre László – Kotormán Ákos               4:6, 2:6
Sallay, Filipenko – Madarász, Kaszás     6:4, 2:6, 8-10
Borsos, Balogh – Velcz, Kotormán         6:7, 3:2, Diego feladta


SOMOGYI ELECTRONIC GYAC – HALASI TC-RÓMAI TA 5-2
Marozsán Fábián – Taskovics Teodor         6:4, 6:1
Fajta Péter- Héjjas Csongor                      6:0, 6:1
Makk Péter – Metykó Mátyás                    6:0, 6:0
Rózsa Gábor – Szebenei Dániel                3:6, 5:7
Trapli Szabolcs – Czigler Bálint                 6:7, 6:4, 10-12
Fajta, Marozsán – Vizi, Taskovics T.          6:2, 6:3
Makk, Somogyi – Csányi, Héjjas               6:1, 6:1

DIEGO – HALASI TC-RÓMAI TA 7-0
Madarász Gergely – Héjjas Csongor            6:0, 6:2
Necz András – Metykó Mátyás                    6:1, 6:1
Velcz Zsombor – Szebeni Dániel                  6:0, 6:1
Kaszás Benjamin – Csányi Szabolcs             6:4, 6:4
Tóth Gábor János – Vizi Zsombor Zoárd      6:4, 6:0
Necz, Kotormán – Czigler, Vizi                    6:3, 3:6, 10-7
Kisgyörgy, Tóth B. – Héjjas, Csányi             6:4, 7:5

SOMOGYI ELEKTRONIC GYAC – SIÓFOKI SP.-BREGYÓ TE 4-3
Valkusz Máté – Borsos Gábor                      6:1, 6:1
Marozsán Fábián – Sallay Péter                   6:3, 6:1
Fajta Péter – Balogh Bálint                          6:2, 6:0
Makk Péter – Varga Mátyás                         6:2, 6:1
Somogyi Zsolt – Jakucska István                  6:3 4:5 Somogyi feladta
Trapli, Valkusz – Borsos, Sallay                    6:4, 6:7, 9-11
Makk, Rózsa G. – Varga, Jakucska                6:3, 4:6, 8-10

FaLang translation system by Faboba

Pályakereső